8/05/2013

Novinky Yoyofactory (aktualizováno 6.8)

I když se nás Yoyofactory snaží přesvědčit, že jim na Worlds vůbec nezáleží, i u nich se připravují velké představení.

Představí se nový model Gentryho, bude se jmenovat "Shutter", více informací hned jak se objeví.

8. Srpna se do prodeje dostane nová Protostar. Jasnou změnou prošel povrch na okrajích yo-ya, ten je teď podobný jako na Counter Attacku, zbytek yo-ya je nadále hladký. Prozatím budou v prodeji v těchto 3 netradičních barvách.
9. Srpna pak přijde na řadu nová Supernova. Jiné bude rozložení váhy(přibilo pár prvků uvnitř yo-ya),  vnitřek přizpůsobený pro horizontální grindy a tvar bude hranatější a více do H.
Cena předpokládám 80$ jako u nové Superstary. V prodeji červená s bílím spalshem a modrá s černými speckles.

Nejzajímavější je ale konečně nasazení nového designu balení, tak jak ho známe už z Ricochetu. Největší výhodou je možnost plastové krabičky k sobě připevňovat a dělat si z nich tak výstavku yo-yí. Kdyby jste nevěděli co s nimi, rád je odkoupím :) 
A máme tu i novou serii Loop 1080, dostáváme tu pěknou bílo/průhlednou a naprosto odpudivou modro/růžovou.


Nových edic se dočká i HOT, jedna pro Ann a druhá pro HaroldaNová barva SuperstarJe libo Centrac ze zlata? Je vyráběný v Japonsku a Yoyofactory ho vychvaluje do nebes.Nakonec tu máme nával různých verzí Genesis, které vzešli z hledání ideálního yo-ya pro Luise Enriqua. Žlutá váží 69,5g, růžová 68,3g, modrá je vyrobená ze 7075 a váží 67,1g a ta fialová by nejspíše měla být ta nová Genesis 2013.Ještě bych se pozastavil nad logem na žluté Genesis, nepřipomíná vám něco?

Ano, padělek Supernovy z Ruska od lumpů z 9.8 yoyos nesl jméno Orange a podobné logo. Yoyofactory vrací úder či pouze náhoda?

Žádné komentáře:

Okomentovat